Anne & Çocuk Etkinlikler Tavsiye

25.Yılını Kutlayan Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nde Anneler Gününü Kutladık!

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

Yaşamda bir canlı dünyaya getiriyorsunuz ve anne oluyorsunuz. Tarifi imkansız olan bu sevgiyi yıllarca hissedip hiç eksiltmiyorsunuz. Ve tabii ki anne olunca annenizi anlıyorsunuz. Çünkü artık siz de bir annesiniz. Çocuğunuzu büyütürken diğer bir yandan sizi bu günlere getiren annenizi ihmal ettiğiniz oluyor mu? “Olmaz mı? Çocuğum öyle çok vaktimi alıyor ki…” dediğinizi duyar gibiyim. Öyleyse yapmanız gereken çok kolay!

Anneler günü ve diğer günler ona verebileceğiniz en özel ve güzel bir hediye var! Adı da sağlık! Evet yanlış duymadınız. Bu hediye sizin ve anneniz için unutulmayacak değerde.

Anneler Günü için 25 yıldır binlerce çocuğun gözlerini açtığı, bir çok kadının ilk kez anne olduğu Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nde ben, Blogger arkadaşlarım, takipçilerimiz ve Mother&Baby dergisi bir kahvaltıda buluştuk. Bu buluşma hem eğlenceli hem bilgilendirici kıvamdaydı.

Mother &Baby dergisi ve Acıbadem Kadıköy Hastanesi işbirliği ile Anne Çocuk Sağlığı söyleşi ve “Tarihe Işık Tutan Kadınlar” konulu slayt gösterisi eşliğinde, Blogger anne arkadaşlarım Sevgili Esra Ertuğrul, Alev Özkan, Nur Parlak ve takipçilerimiz “Merhaba” dedik anneler gününe.

 Eşsiz hayat hikayeleri, 25 yıl önce hastanede ilk sezaryenle bebek dünyaya getiren anne, çocuk ve kadın doğum doktorlarımızın bizim sorularımıza aydınlatıcı cevaplar vermesi günümüzü daha da renklendirdi. Almir’imi dünyaya getirdiğim Acıbadem Sağlık grubuna ve Mother&Baby dergisine çok teşekkürler.

Şimdiye kadar hep bizi düşünen annemizi düşünme sırası ise  şimdi bizde!

444 55 44 nolu numarayı arayın annenize Check up randevusu pardon hediyesi alın…

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)