Tavsiye

Annelerin Tercihi Yeni Nesil Patik JJKids

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

“Ha yürüdü ha yürüyecek…” derken işte karşınızda pıtır pıtır koşan bebeğiniz! Her annenin hayali kollarını açınca gülücüklerle ona koşan bebeği değil midir? Ömre bedel yaşadığımız o an sırasında attığı adımlar ise değerli mi değerli. Geçtiğimiz günlerde tanıştığım naturel hakiki deri tabanlı, bebeğinizin ayağından çıkarmak istemeyeceği rahatlıkta, cıvıl cıvıl renklere sahip  Jhan Jhan Kids patiklerinden bahsetmek istiyorum; Sadece evde giydirmek akla gelir patikleri ama şimdiki özgür bebekler parkta, bahçede, sokakta severek giyiyorlar. İki kategoride olan Jhan Jhan Kids; Patikler ve Tabanlı Patikler olarak ayrılıyor. 

Patikler;

Yürüme çağına kadar gelen yani yeni doğan ve 1 yaş arası bebekler için tasarlanmış rahat, esnek, astarsız, içi dışı deri ve bebeklerin ayaklarının gelişimini engellemeyecek herhangi iç malzeme kullanılmadan üretilmiş, ekolojik deri olduğundan içinde bebeklere zarar verecek azo boyar madde bulunmamakta.

Tabanlı Patikler;

5 yaşa kadar üretilen tabanlı patikler de tıpkı patikler gibi rahat, esnek, astarsız, içi dışı deri. Bu modelde özel taban uygulaması yaparak yürüme çağına gelmiş bebeklerin kaymadan hem evde, hem dışarıda (sokakta, bahçede, parkta, vs) rahatça giyinebilmelerini sağlıyor.

Bebeklerin yürümeleri zamansızdır. Kimileri 1. yaş doğum gününde yürümeye başlarken kimileri daha erken adım atmaya başlar. Bunu düşünerek 9 ile 12 ay arası bebekler için üretilen 18 numara  hem patik hem tabanlı patik olarak üretilmiş.

Seçimi bize kalmış. 

Tabanlı patiklerde  yapıştırıcı madde yok. 

Merak edilen diğer bir konu ise; naturel hakiki deri olduğu icin ayak hava alıyor ve kesinlikle terletme yapmıyor olması. Bebeklerimize çorapsız olarak da Jhan Jhan Kids patikleri giydirebiliriz.

23 numara giyen Almir’in tercihi sarı, gülen surat, tabanlı patik. Ayağından çıkartmayacak kadar çok seviyor çünkü Mickey Mouse’un da ayakkabısı sarı ve onun da tercihi Jhan Jhan Kids 🙂

Ya sizinki? 

patik

 

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)