Anne & Çocuk Etkinlikler

BebeD’or Anneleriyle CNR Expo’da Canlı Yayında Buluştuk!

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

Her yıl olduğu gibi bu yıl da CBME Türkiye, İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Center’da 13 – 17 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen,  Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı oldukça renkliydi. Ülkemizde yaşanan tüm tatsız olaylara rağmen canımızın bir parçası olan bebeklerimizin ihtiyaçlarını karşılamak biz ailelerin ve markaların bir görevi. 30. yılında ziyaretçi rekoru kıran, kurumsal ve perakende salonları ile Avrasya’nın bu konsepte sahip tek fuarında, ben de annelerle Bebe D’or standında Facebook Bebe D’or sayfasından canlı yayında buluştum.

IMG_6328

Güvenlik nedeniyle bu yıl annelere kapalı olan toptancılar için gerçekleşen fuarda mesleklerinde uzman Sevgili arkadaşlarım Esra Ertuğrul ve Sinem Gerger Akınal iki gün boyunca annelerin sorularını cevapladı Bebe D’or markasıyla ,“Anneler gelemediyse biz annelerin yanına gideriz!” mottosuyla yola çıktığımız keyifli bir etkinlikti. Benim konum malum ebeveynlikti. Ama ebeveynlikten tutun da 2 yaş sendromuna kadar konuştuk Gazeteci Nora Romi moderatörlüğünde. 

IMG_6454

1992 yılından bu yana annelerin bebeklerini büyütürken ihtiyaç duydukları her şey ile Bebe D’or yanımızda. Ayrıca ihtiyaç ve bakım ürünlerinin yurt içi ve yurt dışında üretilmesi, ithalatı, dağıtımı ve ihracatı üzerinde çalışmakta olup bu konuda tartışmasız Türkiye’de öncü olmuştur yıllar yılı. 

IMG_6453

Rekor ziyaretçi sayısıyla bu yıla damgasına vuran CNR Expo Center Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı ‘nda Bebe D’or Facebook sayfasında siz annelerle buluşmak tek kelimeyle harikaydı. Canlı yayınımız sırasında yayını paylaşarak Bebe D’or Biberon seti kazanan anneleri bir kez daha tebrik ederim. Sizin ve bebeklerinizin şansı bol olsun….

Eğer sizde bu keyifli güne göz atmak isterseniz —> Facebook Bebe D’or sayfasını beğenmeniz yeterli 🙂 

IMG_6452

 

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)