Etkinlikler Güncel

Elancyl ve Klorane Ürünleriyle Hürrem Sultan Hamamı’nda Buluştuk!

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

Geçtiğimiz günlerde uzun zamandır yapmadığım bir şeyi gerçekleştirdim. Daha doğrusu kendime uzun zamandır vakit ayırmaya cimrilik ediyordum. Bu vakti ayırmam için teklif gelince de koşarak katıldım bu davete. Evet biraz bilmece gibi oldu cümlelerim ama “Ben hamama gittimmmm!” Şimdi size anlatacaklarım kıskandıracak boyutta olacak ama ne yapayım işim bu, seviyorum yazmayı, anlatmayı daha doğrusu paylaşmayı!

genel

Elancyl ve Klorane markalarının düzenlediği yaratıcı bir etkinlikti katıldığımız davet. Sosyal medyanın sevilen bloggerlarıyla Ayasofya Hürrem Sultan Hamamında buluştuk. Canlı müzik eşliğinde Osmanlı şerbeti, zeytinyağlı dolma ve lokum ikramlarıyla karşılanırken kese ve pir-ü pak masajıyla tam bir Osmanlı hamam sefası yaşayarak yaza merhaba demenin ilk adımını attık.

Hamamda kurna

Selülitle mücadelenin en güçlü markaları arasında yer alan Elancyl 40 yılı aşkın süredir pek çok kadının sahip olmayı arzuladığı vücuda kavuşmalarını sağlamaya devam ediyor. 

Selülitin sebepleri ve selülitten kurtulmada etkili çözüm kapsamında Elancyl’in vücudun doğal incelme biyoritmine uygun olarak geliştirdiği yeni ürünü Elancyl Activ’ Massage Minceur ile yapılan selülit ve pir-ü pak masaj yaptırdık.

20170407_142418-01

Elancyl Ürün Müdürü Feyza Ehlidil yeni ürünü Activ Massage Kiti’nin içeriğinden ve fizyoterapistlerce geliştirilen masaj tekniğinin 2’li etkisinden bahsederek  “Elancyl Activ Massage en inatçı selülitlere karşı bile etkili iyileşme sağlar. Özel bileşenleriyle yağ yakımını hızlandırır ve yeni yağ oluşumunu önler. İçeriğinde yer alan kafein özleri ile inceltici, sarmaşık özleri ile ödem attırıcı ve esneklik kazandırıcı, Pilosella ile de yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Kadınlar üzerinde yapılan araştırmada 28 günlük uygulama sonucu %94 memnuniyet aldık. Elancyl markasının 45 sene önce geliştirdiği bir tekniği Activ Massage Minceur’un özel masaj başlığı sayesinde evde kendiniz yapabiliyorsunuz” diyerek doğru masaj tekniğinin nasıl olması gerektiğini bizlere anlattı.

Sunumun ardından hamamın sıcaklık bölümüne geçtik geleneksel kese uygulaması, Elancyl’ ürünlerinin cezbedici sarmaşık kokularıyla köpük masajı ve fizyoterapistlerce gerçekleştirilen baş ve boyun masajı uygulandı.

“Yorgunluğunuz Köpük Olsun” temasıyla organize edilen lansmandan, 1556 yılında kendisi için yaptırdığı hamamdan kendimi Hürrem gibi hissederek bir Sultan edasıyla keyifli mi keyifli ve rahatlamış olarak ayrıldım.

20170407_152149

 

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)