Hikayem

Merhaba ,

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni, blogger bir anneyim.

Durum böyle olunca, aklına geleni yazan, yaşadıklarını ballandıra ballandıra anlatan, süslenip püslenip gezen, çocuklu hayattan keyif alıp bir o kadar da şikayet eden, halis muhlis bir Türk kadını ortaya çıkıyor.

Öğretmenlik hayatımı geride bırakalı bir kaç yıl oldu. Şimdilerde blogum, çeşitli mecralarda çıkan dijital yazılarım, Mother&Baby Türkiye dergisindeki görevim olan Etkinlik ve Proje Yöneticiliğim, dergideki aylık yazılarımla hayatımı devam ettiriyorum.

 Yeditepe Üniversitesi’nden aldığım Ebeveyn & Aile Koçluğu eğitimimle de kendi annelik tecrübelerimle birleştirerek, ebeveynlerle keyifli bir yaşam sürmeleri için seminerlerde buluşuyorum.

https://bestpharm24.com/valium

Hayatta insanın alabileceği en büyük sorumluluğun çocuk yetiştirmek olduğunu, çocuğa söylenen her sözün ne kadar önemli olduğunu, mükemmel annelik diye birşeyin olmadığını, cennetin neden annelerin ayakları altında olduğunu, büyütmek ile yetiştirmek arasındaki farkı, zamanın kıymetini, özgürlük kavramını ve birde herkesin anne olamayacağını, anne olunca anladım desem yalnız kalmam herhalde. Hakkımdamı okurken, yüzünü gülümsettiysem tanıştığımıza memnun oldum… 🙂

         İpek Dağıstanlı

Graphic1

ipekile1

Best bactrim without prescription is available in our online store.
error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)