Anne & Çocuk Etkinlikler

“Her Bebeğe Canbebe” Sloganıyla Annelerle Buluştuk

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

Canbebe markasıyla anne olmadan önceki yıllarda tanıştım. Yani hala devam eden ablalık yıllarımda… İlk ve tek kardeşimi, annem Canbebe ile büyüttü. 1988 doğumlu kardeşim için ailenin tercihiydi Canbebe. Türkiye’nin en sevilen bezi 1988-1991 yılları arasında evimizin bir parçasıydı adeta. Aradan yıllar geçti şimdi hem anne hem uzman olarak gönül bağım var kendisiyle. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarında Canbebe standında sosyal medyada beni takip eden, yeni nesil annelerle buluştum.

Konumuz ; Canbebe ile Bir Meslek Olarak Ebeveynlikti…

img_5198

Ebeveynliğin üstesinden gelmek ve keyfini çıkarmak için neler yapmalıyız?

Dünyadaki tüm anne babaların uzlaştığı bir konu vardır sizce nedir?

Kuşaklar arasındaki fark artık kaç yıl?

Anne-babalık mesleğinde eğitim almak şart mı?

Bebeklik Dönemi, Zeka Gelişimi, Anne-Baba Çocuklar arası ilişki ve daha fazlasını Gazeteci Nora Romi moderatörlüğünde anlattım. 

Kısacası; sızmalara karşı en iyi ön ve arka bariyere sahip, yüzde yüz Türk malı olan ve “Her Bebeğe Canbebe” sloganıyla  biz anneleri buluşturan Canbebe 2017’de de bebeklerin yüzünü güldürecek.

img_5178

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)