Etkinlikler Tavsiye

İstanbul’dan Biraz Uzaklaşıp NG Afyon’a Gittik!

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

Eğer büyük şehirde yaşıyorsanız “Hafta sonu gelsin de dinlenirim”” gibi bir düşünceye sahip olamıyorsunuz. Aksine hafta sonu oluyor ve koşuşturmadan nasıl geçtiğini anlayamama gibi bir durumla karşı karşıya kalıyoruz. Okul çocuğu varsa evde, uzun kahvaltılar yerine sabahın köründe gidilen spor okullarıyla başlar ebeveynlerin hafta sonu tatili.

2-25164315864523144222-800

Hafta içi iş stresini ve yorgunluğunu üstünden atmadan da bitiverir.  Ama olsun biz bu durumdan şikayetçi gibi görünsek de çok mutluyuz değil mi sevgili aileler?  5 yaşından beri spor yapan bir çocuk annesi olarak hafta sonu eşittir spor okulu olduğunu anladınız değil mi…

img_4637

Durum böyle olunca “tatil yapamıyorsak çalışmak niye?” sorusunu da sormadan edemiyorum kendime. Sosyal medya anneleri arkadaşlarım Nam-ı değer 5 Moms ( Esra Ertuğrul, Alev Özkan, Burcu Çalışkan, Sinem Akınal ) çok yorulduğumuza karar verip hafta sonu eşlerimizi ve çocuklarımızı alark bir yerlere gidelim istedik. İstememizle harekete geçmemiz aynı anda oldu ve kendimizi NG Afyon‘da bulduk. Biz büyüklere şifa küçüklere eğlence amaçlı gittiğimiz 3 gün 2 gece tatilimiz gayet hareketli geçti.

img_4661

5 aile, sabah kahvaltısı akşam yemeği, sauna, spa, kaydıraklı termal havuz sayesinde 24 saat olan zaman dilimiyle yarıştı. Odaların temizliği yemeklerin lezizliği bir de şifalı termal havuz sonrası yapılan lüx standartlarında Aliva Spa’sı kendimizi oldukça özel hissetmemizi sağladı. Belki diyeceksiniz “Amannn abartma!”  yok yok abartı yok! Deneyimleyin derim hak vereceksiniz. 

img_4668

img_4778

 

Hastalıkların, stresin arttığı şu günlerde iyileştirici, gençlik iksiri aşılayan Termal suların faydalarını saymakla bitirmek mümkün değil. Biz şifalanırken yüzme havuzunda kaydıraklardan kayan çocuklarımızın mutluluğu da ayrılırken tekrar görüşmek üzere dedirten cinsteydi.  NG Afyon  ‘dan ayrılırken herkesin ortak cümlesi “En kısa zamanda yine burdayız” oldu.

img_4657

img_4779

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)