Etkinlikler

LC Waikiki’nin İstinye Park AVM Mağazası Yeni Konseptiyle Bir Harika!

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

Beni bilen bilir İstinye Park AVM benim ikinci adresimdir. Evime yakın ve tabii ki tüm sevdiğim markaların bir arada olduğu bu AVM’de kendime ve çocuklarıma her zaman alışveriş yaptığım markalardan biri de LC Waikiki. Geçtiğimiz günlerde blogger annelerle LC Waikiki’nin İstinye Park AVM’de yeni konseptiyle yeni yerinde buluştuk.

PSX_20170322_005847

Kapıdan içeri girer girmez ışıl ışıl bir dünyanın içine dalmış hissi veriyor yeni mağaza. Ve tabii ki ayaklarım çocuk kıyafetlerinin oraya doğru koşar adımlarla gidiyor. Yeni mağazanın bir diğer sürprizi ise çocukluğumuzun efsane tişörtünü çocuklarımızla buluşturması. Nostalji sevenler bu sürprize bayılacak çünkü sınırlı sayıda tişörtlerle onların poşetleri bizi 1988 yılında kurulan LC Waikiki’ye götürecek. Bugün 36 ülkede 750 mağazasıyla ulaşılabilir bir moda adresi her tarz ve bütçeye uygun konseptleri diğer markaları kıskandıracak derecede güzel. Ayrıca İstinye Park mağazasında alışveriş yapan annelerin çocukları aktivite alanlarında çok eğlenecek bizlerde keyifle bakabileceğiz her ürüne.

Biz anneleri yakından ilgilendiren bir diğer LC Waikiki yeniliği ise;

Yenidoğan Bebekler İçin Organik Pamuklu Koleksiyon  

 Kaliteli ürünlerini uygun fiyatla kullanıcılarıyla buluşturan LC Waikiki, geniş ürün yelpazesi ile tüm ürünlerinde ürün güvenliğini ve insan sağlığını ön planda tutuyor.

LC Waikiki annelerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni doğan bebek koleksiyonunda organik pamuktan üretilen kapsül bir koleksiyon hazırladı.

LC Waikiki yeni doğan ürün grubunda annelerin hassasiyetini göz önünde bulundurarak, organik pamuktan hem kız hem de erkek bebekler için oluşturduğu bu kapsül koleksiyon üç ayrı bölümden oluşuyor.

Hem kız hem de erkek bebekler için tamamı natürel renkler ile hazırlanan ve organik pamuk ipliğinin doğal renginden ilham alınarak hazırlanan uniseks grubunda, çıtçıtlı body, zıbın, patikli tulum, şapka ve ayıcık figürlüleri ile süslenen tasarımlar yer alıyor.

Tamamen yeni doğan kız bebeklere özel hazırlanan ikinci grupta ise soft pembelerin hakim olduğu ve yeni doğan bir bebeğin tüm ihtiyacına yönelik olarak tavşan figürlü tasarımlardan oluşan çıtçıtlı body, ikili alt üst takım, triko hırka gibi ürünlerden oluşuyor.

Yeni doğan erkek bebeklerini de unutulmadığı bir diğer ürün grubunda ise soft mavi ve ekru tonların yer aldığı köpek baskılı tasarımlardan oluşuyor.

www.lcwaikiki.com

20170314_145829

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)