Etkinlikler Tavsiye

Tefal Titanium Serisini Lezzetli Bir Tarifle Deneyimledik!

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

Arda’nın Mutfağı desem şimdi size ooo 7’den 70’e hayran bir kitle çıkar ortaya. Yeni nesil annelerin ve annelerimizin tariflerini zevkle yaptığı ekranlardan mutfağımıza gelen Şef Arda Türkmen’le geçtiğimiz günlerde harika bir etkinlikte buluştuk. Çoğul konuşuyorum çünkü sosyal medyada Blogger Anne olarak tanınan arkadaşlarımla “Doğal Olarak Sağlıklı” bir yaşam için Tefal Titanium Serisini MSA’da Mutfak Sanatları Akademisi’nde deneyimledik. 

Şef Arda Türkmen’in lezzetli tariflerini, sağlıklı ve dayanıklı Titanium tavalarda pişirip, Tefal’in geliştirdiği Titanium teknolojisi hakkında da bilgi sahibi olduk. 

60 yıldır evinizin en yenilikçi yardımcısı Tefal, sağlıklı ve güçlü yapısıyla dikkat çeken, granit kaplamaya göre 3 kata kadar daha dayanıklı olduğu test edilmiş ve kanıtlanmış Titanium Serisi ile keyifli sofraların başkahramanı olmaya aday. Üstelik sağlığınıza sizin kadar önem veren yeni Tefal Titanium Serisi ile doğada bulunan ve tıpta dahi kullanılan titanyum materyali sayesinde yemekler lezzetli olduğu kadar sağlıklı. 

Güçlü ve aşınmaya karşı dayanıklı yapısı, yüksek yapışmazlık özelliği ile ön plana çıkan Tefal Titanium Serisi kaplama uzmanlığını en üst seviyeye çıkarıyor. Bu seriye ait Titanium Force ile 4 yıl, Titanium Pro ile 8 yıl, Titanium Excellence ile ise tam tamına 12 yıl boyunca yapışmaz kaplama dayanıklılığı sunuluyor.

Üstün yapışmazlık özelliği sayesinde son derece kolay temizlenen Titanium Serisi, ideal pişirme sıcaklığı göstergesi Thermo-spot sayesinde, yemekleri tam kıvamında pişiriyor. Bu özel serinin şık tasarımı ile pişirdiğiniz lezzetli yemekleri kolay servis edebilir, yemek yapma keyfinizi arttırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)