Tavsiye

Türkiye İş Bankası’nın Bu Yılki Karne Hediyesi “Astronotlar Üşür Mü?” Kitabı

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

Karne demek okul bitti demek, karne demek not demek, karne demek tatil demek, karne demek eee tabii hediye demek değil midir? Okul günleri boyunca yaz tatilini ve onunla birlikte gelecek olan karne hediyesini beklerdim şahsen ben. Ama anne olduktan sonra anladım ki sadece ben değil her çocuk bekliyor ve koca bir yıl o hediye için çabalıyor. Çocuklarımızın mutluluğunu biz ebeveynler düşünürken sosyal sorumluluk çalışması adına 10. yılında düşünen biri daha var ; Türkiye İş Bankası.

Ülkemizde daha çok okuyan çocuğun nitelikli kitaplarla buluşması, okuyan ve sorgulayan gençlerin sayısının artması, öğrenciler için fırsat eşitliğinin oluşmasına katkıda bulunulması adına 2007-2008 eğitim öğretim yılı sona ererken başlayan “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası bu yıl itibariyle 10 yaşına bastı.

Kampanya kapsamında Türkiye ve KKTC’deki herhangi bir İş Bankası şubesine karnesini getiren 1 milyon ilk ve orta öğretim öğrencisi Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı olan İş Bankası yayınlarından çıkan “Astronotlar Üşür Mü? kitabına sahip olacak.

Kampanyaya bu yıl da görme engelli öğrencilerimiz dahil edilerek Braille alfabesi ile kitap basıldı. Bu kitaplar, görme engelli öğrencilere eğitim veren okullarda dağıtılıyor.

10 yılda 12 milyon kitap dağıtarak çocukları hem sevindirip hem bilgilendiren Türkiye İş Bankası’nın bu yılki bilim kitabı olan “Astronotlar Üşür Mü?” Emir’in 8. kitabı.

Haydi çocuklar, karneler alındıysa şimdi doğru Türkiye İş Bankası‘na… 

 

 

 

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)