Anne & Çocuk Etkinlikler

Türkiye’nin En Büyük Oyuncak Paketi Brandium’da Açıldı: Toyzz Shop XL

ipekile
Tarafından Yazılmıştır ipekile

Çocuklar kendisini, çevresini ve hayatı oyun ile tanır. Onlar için herşey oyun demek değil midir? Oyun, çevresindekilerle iletişim kurmasına yararken zekasını, hafızasını, kelime dağarcığını ve tabii ki duygularını geliştirir. Çocuklar oyuncaklarıyla oynarken çok önemli bir iş yaptıklarını sanarlar. Onlara eşlik etmek ise harika bir duygu. İki çocuklu bir anne olarak oyun kurmayı çocuklarımla her zaman severim. Koltuk minderlerinden kaydırak yaparak eğlenmeden tutun da, ışıklı, sesli, kumandalı arabaları evde kullanmaya kadar katılırım onların oyunlarına… Her ebeveyn çocuklarının dünyasını ışıl ışıl yapan oyuncakları yakından tanır.

Eğitimci bir anne olarak çocuğun yaşına uygun oyuncak alınması taraftarıyım. Hep aynı örneği veririm. Hani bazı yiyecekleri zamanı yaşı gelince yedirmek gibi bir şey yaşa göre oyuncak seçmek. Büyük oğlum rakamları öğrendikten sora işimiz kolaylaşmıştı kutuya bakıp “Anne bu bana uygun!” deyip seçerdi oyuncağını.

İkinci oğlum Almir, 25 aylık bizim aldığımız oyuncaklardan sonra artık mağazalarla da kendisi tanışmaya başladı. Evimize en yakın İstinye Park  Toyzz Shop en sevdiğimiz yer. Geçtiğimiz hafta Sevgili Gamze Malkoç‘un davetiyle Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, en büyük mağazası Toyzz Shop XL’ı                22 Nisan 2017, Cumartesi günü İstanbul Anadolu yakasının gözde alışveriş merkezlerinden Brandium AVM’deydim. Açılış için özel olarak hazırlanan Türkiye’nin en büyük oyuncak paketi 7’den 77’ye tüm davetlilerin hayranlığını kazandı. Çocukların dev oyuncak paketini coşkuyla açmalarıyla açılışı gerçekleştirilen Toyzz Shop XL Brandium,  2.000 metrekare alanda yüzlerce çeşit üründe uygun fiyat seçeneği sunuyor.

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde en büyük Toyzz Shop mağazasını hizmete sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, Toyzz Shop XL Brandium mağazamızın açılışını, mağazanın gerçek sahibi olan çocuklarla yapmak ve onları da heyecanımıza ortak etmek istedik. Türkiye’nin oyuncakçısı olarak çocukların sağlıklı ve mutlu bireyleri olmaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Tüm çocukların bayramını yürekten kutluyoruz” dedi.

2017 yılı boyunca yeni mağaza yatırımlarının süreceğini söyleyen Didem Özgüven, “Toyzz Shop olarak yeni açılan Brandium AVM mağazamız ile birlikte Türkiye genelinde 46 şehirde ve KKTC’de modern oyuncak mağazacılığı anlayışına sahip toplam                         180 mağazamız ve 7 gün  24 saat sevgiyle hizmet veren www.toyzzshop.com  aracılığıyla sevenlerimizin yanındayız.  Anadolu’ya en çok yatırım yapan markalardan biri olarak, henüz mağaza açmadığımız illerimizde de çalışmalarımız yoğun olarak devam ediyor. 2017 yılı boyunca Anadolu’nun yanı sıra üç büyük ilimizde de büyümeye devam edeceğiz” dedi.  

2001 yılında hayatımıza giren Toyzz Shop’un en büyük mağazası olan Toyzz Shop XL Brandium çocukların coşkulu çığlık ve alkışlarıyla açıldı. Açılışta Bugs Bunny karakterini Momo Akıllı Tavşan sanan Almir’in keyfine ise değecek yoktu 🙂

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

ipekile

ipekile

Sosyal yönü kuvvetli, iletişimde olmaya bayılan, teknoloji meraklısı, bildiğini paylaşmak için dünyaya gelmiş, kocasına aşık, Emir ve Almir’ine düşkün, ailesine bağlı, arkadaşlarını seven, okul öncesi öğretmeni bir anneyim.

Yorum Yap

error: İpek İle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de Sağ Tuş Yasak :)